tommy hilfiger

Ubrania, bielizna i dodatki Tommy Hilfigier

Tommy Hilfigier to znany amerykański projektant mody, który stworzył markę sygnowaną własnym nazwiskiem, będącą na rynku od 1992 roku. Dzisiaj firma znana jest przede wszystkim z tworzenia odzieży dobrej jakości oraz bielizny, chociaż perfumy Tommy Girl i Tommy Men są popularne.  

Odzież Tommy Hilfiger

tommy hilfiger

Trzykolorowego znaku towarowego Tommy Hilfigier chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Tak samo jak charakterystycznego napisu, który często pojawia się na koszulkach i bluzach. Popularnym produktem marki Hilfiger są jeansy, od których cała przygoda z modą założyciela się zaczęła. Ze względu na ceny poszczególnych produktów można mówić o tym, że jest to odzieżowa marka premium, a sklepy z ubraniami mogą nie znajdować się w każdym mieście. Łatwo je jednak znaleźć w sprzedaży online.

Bielizna od Tommy’ego Hilfigera

Marka jest również powszechnie kojarzona z produkowaniem bielizny. W magazynach pojawiają się zdjęcia mężczyzn w bokserkach Tommy Hilfiger i kobiety w typowych dla marki kompletach złożonych ze sportowego topu oraz majtek. Ubrania tej marki często noszą światowi celebryci, znani z okładek magazynów czy telewizji. Oczywiście nie może zabraknąć do zestawu skarpet sygnowanych oryginalnym logo.

Galanteria i dodatki amerykańskiego projektanta

Firma Tommy Hilfigier zajmuje się też wyrobami skórzanymi, takimi jak portfele, torebki czy paski do spodni, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, dostępne na https://messimo.pl/tommy-hilfiger. Dla fanów marki znajdą się również okulary przeciwsłoneczne czy oprawki do okularów korekcyjnych amerykańskiego projektanta. Całość stroju mogą dopełnić kolczyki lub bransoletka z serii biżuterii TH.