zestaw kosmetyków Fresh Juice Bielenda

Bielenda Fresh Juice – poznaj moc soków owocowych

Na polskim rynku dostępne są setki różnych kosmetyków. Wiele z nich ma inne etykiety, ale bardzo podobny skład. Warto o tym pamiętać, ustalając swoją rutynę pielęgnacyjną. Być może dobrze będzie wzbogacić ją o kosmetyk z linii Fresh Juice Bielenda, który został wzbogacony w moc naturalnych składników. Dla kogo będzie on dobrym wyborem? Czy warto używać produktów z dodatkiem soków owocowych?

Naturalne witaminy i zapach

Fresh Juice Bielenda to produkty, które zostały opracowane na bazie naturalnych soków owocowych, z np.:

– arbuza,

– melona,

– yuzu,

– ananasa,

– limonki,

– pomarańczy.

Dodatek soku owocowego jest innowacyjnym podejściem do tworzenia receptur kosmetyków. Dzięki niemu sam produkt ma silne działanie nawilżające i zawiera on w sobie dużo naturalnych składników odżywczych. To żadna tajemnica, że soki owocowe są pełne witamin i prostych cukrów, które są dobre dla ciała. Ich dodatek może być porównywany do naturalnego boostera, który podbija działanie pozostałych składników preparatu. Przy okazji trzeba też pamiętać, że sok jest odpowiedzialny za apetyczny zapach kosmetyków Fresh Juice od Bielendy, dzięki któremu ich aplikacja jest jeszcze bardziej przyjemna.

Technologia i natura

Kosmetyki Fresh Juice od Bielendy są dowodem na to, że można znaleźć produkty łączące wiedzę na temat kosmetologii z naturalnymi składnikami. Już nasze prababcie włączały do swojej codziennej pielęgnacji naturalne składniki. Obecnie wróciły one do łask ze zdwojoną siłą. Ich działanie ma na celu wspieranie znanych już substancji, które cieszą się zaufaniem użytkowników np. kwasu salicylowego, hialuronowego czy laktobionowego. Oczywiście same soki owocowe też mają udowodnione działanie. Woda cytrusowa wykazuje działanie antyoksydacyjne, a do tego też hamuje proces starzenia się skóry. Z kolei soki owocowe tonizują, odświeżają i sprawiają, że cera staje się rozświetlona i czysta. Z tego właśnie powodu można zauważyć ich wyjątkowo skuteczne działanie. Bez wątpienia są to kosmetyki, które warto wypróbować latem, kiedy orzeźwiające działanie po prostu może się przydać.